YURTDIŞINDA YAZ OKULU EĞİTİMİ

İngilizce öğrenmek günümüzde artık bir gereklilik. İster yurtdışında eğitim almak isteyin, ister güzel bir iş sahibi olmak. İngilizce konuşabilmek yapılması gerekenler listesinin başında geliyor. Dil öğrenmenin birçok tekniği var tabi. Dil ile kültür doğrudan ilişkili olduğundan, o dili ülkesinde öğrenmek, diğer tüm öğrenme yöntemlerinden elbette daha etkili.
Öğrenmenin en kalıcı olduğu 4-17 yaş arası öğrencilerin hobilerine zaman ayırabildiği, oyun oynarken sosyalleşebildiği ve bir yandan dilini geliştirip bir yandan kendi geliştiği yaz okulu seçenekleriyle alakalı merak ettiğiniz bilgilerin tümüyle alakalı uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Siz de geleceğiniz için bir adım atın, Acreon Academy ile yurtdışında dil eğitimi alın.

3 ADIMDA YURTDIŞINDA YAZ OKULU EĞİTİMİ

  1. UZMAN EŞLİĞİNDE OKUL SEÇİMİ
  2. KONAKLAMA SEÇİMİ
    Konaklama için çeşitli seçenekler var fakat burada öğrencilerimizin yaşından ötürü diğer eğitim seçeneklerine göre konaklama opsiyonları daha sınırlı tutulmaktadır. Diğer grup öğrencilerinde yabancı bir ailenin yanında kalma seçeneği mevcut iken yaz okuluna gelecek öğrenciler için daha güvenlikli sayılan yurt ve kamp seçenekleri bulunmaktadır.
  3. VİZE İŞLEMLERİ
TOP