YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ

İngilizce öğrenmek günümüzde artık bir gereklilik. İster yurtdışında eğitim almak isteyin, ister güzel bir iş sahibi olmak. İngilizce konuşabilmek yapılması gerekenler listesinin başında geliyor. Dil öğrenmenin birçok tekniği var tabi. Dil ile kültür doğrudan ilişkili olduğundan, o dili ülkesinde öğrenmek, diğer tüm öğrenme yöntemlerinden elbette daha etkili. Siz de geleceğiniz için bir adım atın, Acreon Academy ile yurtdışında dil eğitimi alın.

3 ADIMDA YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ

1

UZMAN EŞLİĞİNDE OKUL SEÇİMİ

Bize e-posta yahut WhatsApp yoluyla ulaşıyorsunuz. Uzmanlarımız, talep ve ihtiyaçlarınıza göre size seçenekleri sunuyor. Bu esnada, size okulun ücreti, lokasyonu, tarihi, sosyal zemini üzerine bilgiler veriyor, bu konuda bir çok öğrencimiz endişe duyduğundan belirtmek isteriz. Okulun talep ettiği harç ücreti dışında bir ücret ödemiyorsunuz bize. Evet, evet. Eğitim danışmanlığını ücretsiz almış oluyorsunuz. Okul konusunda karar kıldıktan sonra, kayıt sürecini başlatıyoruz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra eğitim tarihi ve süresini belirliyoruz. Bu adımdan sonra sırada konaklama var. Hatırlatmakta fayda var; uzmanlarımız yıllardır Londra’da yaşıyorlar ve Boğaziçililer :) Yook, böbürlenmiyoruz ama hem İngiltere hem de eğitim konusunda gerçekten uzmanlar.

2

KONAKLAMA SEÇİMİ

Konaklama için çeşitli seçenekler var. Bir yurtta kalabilirsiniz ya da bağımsız bir evde. Yine İngiltere’de konaklama konusunda kendini ispatlamış ekip arkadaşlarımız sizinle kaydı yapan uzmanımızla size uygun konaklama seçeneklerini size sunuyor ve siz ‘tamam, budur’ dedikten sonra bir sonraki ve son adıma geçiyoruz. Vize!

3

VİZE İŞLEMLERİ

Bu konuda İngiltere’nin en iyi vize ofislerinden biriyle çalışıyoruz. Fiyat konusunda son derece avantajlı olmasının dışında çok önemli bir özelliği daha var. Siz burada eğitim aldıktan sonra buraya yerleşmek isterseniz, size hangi vize türlerinde nasıl vize alabileceğiniz konusunda da danışmanlık veriyorlar. Evet, tam teşeküllü bir hizmet, sizin için!

TOP